Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Forum o piłce nożnej Strona Główna

Forum Forum o piłce nożnej Strona Główna » Regulamin i ważne informacje » 15 maja ruszamy...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
15 maja ruszamy...
PostWysłany: Nie Maj 15, 2005 14:13:15
Admin
Administrator

 
Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 69
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3


Dziś 15 maja rusza nowe forum dotyczące piłki nożnej. Serwis będzie się na pewno rozwijał i to tylko dzięki Wam drodzy Userzy. Mam nadzieję, że palców nie będziecie żałować i będziecie pisać dużo postów na forum.
Jednocześnie bardzo Was proszę o szacunek do innych kibiców. Nikt nie chce się kłócić w sprawie swoich ulubionych klubów, więc to uszanujcie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Maj 17, 2005 14:51:34, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
:D
PostWysłany: Pon Maj 16, 2005 21:29:05
Necron
Gość

 


Nie jestem kibicem Piłki Nożnej, ale postaram sie odwiedzać to Forum i pisać na nim co nieco. Nawet jak nie będe sie znała na rzeczy hehe... Wesoly

Pozdrawiam... Wesoly

P.S. Zaloguje sie potem bo teraz czasu nie mam... Wesoly
PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 15:56:41
Admin
Administrator

 
Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 69
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3


Witam pierwszego uczestnika na forum. Mam nadzieję, że to tylko początek odwiedzin.
Zawsze miło jest widzieć czyjś post na forum, oprócz swoich Wesoly


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
No a jak...
PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 21:31:23
Necron
Gość

 


Admin napisał:

Zawsze miło jest widzieć czyjś post na forum, oprócz swoich Wesoly


Znam to skądś. A dokładniej z mojego Forum. Napoczątku były moje tematy, ale potem zalogowały sie 2 osoby i już jakoś to idzie. Ale nadal szukam chętnych na odwiedzanie mojego Forum. Mam nadzieje że jakoś to będzie...
PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 14:55:23
wtc

 
Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowa Sól


Witam Wesoly Od razu na poczatku sie przyznam ze pilka nozna za bardzo sie nie interesuje ale przeczytalem na forum fora.pl ze admin ma tu jakies problemy z frekwencja... Moim zdaniem to miedzy innymi dlatego ze o pilce noznej jest bardzo duzo for. Mysle ze powinienes zareklamowac swoje forum na innych forach czy stronach o takiej wlasnie tematyce.
Cóż moge dodac od siebie... Sprobuje jakos pomoc, zareklamuje to forum na swoim Wesoly A jak bedzie dalej to zobaczymy :roll:
pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 14:58:13
Admin
Administrator

 
Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 69
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3


Wielkie dzięki za poprawienie frekwencji. Zaraz po Tobie zarejestrował się inny użytkownik, więc forum może w końcu ruszy. Wesoly


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 00:20:10
KhazaR

 
Dołączył: 26 Maj 2005
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Świdnik


Admin napisał:
Wielkie dzięki za poprawienie frekwencji. Zaraz po Tobie zarejestrował się inny użytkownik, więc forum może w końcu ruszy. Wesoly


Witam wszystkich a szczególnie admina! Jestem z forum rownież piłkarskim. www.premiership.fora.pl
Również proszę o poprawienie frekwencji u mnie przy okazji powiem, że szukam modów i grafików, a także webmasterów.
Admina proszę o kaontakt na GG.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 14:03:13
Admin
Administrator

 
Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 69
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3


Hehe. Ale ja nie mam GG. Jezyk
Jak coś ważnego chcesz to napisz mi na PW, ale od razu mówię, że nie będę moderował Twojego forum, gdyż w planach mam przenieść forum na inny serwer i mam troszkę roboty, a nie chciałbym się brać za coś, czego później nie będę robił. Taki już jestem - sumienny Wesoly
Jeśli chodzi Ci o coś innego, jakieś porady, doświadczenia (na razie skromne), albo masz jakiś inny problem to pisz na PW. Na pewno odpowiem.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 18:40:49
15886

 
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3


[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
15 maja ruszamy...
  Forum Forum o piłce nożnej Strona Główna » Regulamin i ważne informacje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin